بازدید کنندگان و خریداران گرامی که برای بار اول اقدام به خرید از فروشگاه اینترنتی سیتی کالا می نمایند، لازم است که ابتدا در سایت فروشگاه ثبت نام نموده و مشخصات کامل خود را وارد نمایند تا در مراحل بعدی و پیگیری سفارشات نیز از طریق نام کاربری و رمز آن دسترسی به اطلاعات کامل خود داشته باشند.

جهت ثبت نام در سایت و اطلاع از آخرین اخبار کالاها و همچنین خرید از فروشگاه اینترنتی سیتی کالا به ترتیب زیر اقدام نمایید:

در منوی سمت راست بالای سایت وارد بخش «حساب کاربری من» شده و بر روی «ثبت نام» کلیک نمایید. صفحه که باز می شود را به دقت مطالعه و تکمیل نمایید.

  1. در بخش «اطلاعات شخصی» نام و نام خانوادگی، ایمیل(پست الکترونیک)، شماره موبایل و تلفن ثابت خود را وارد نمایید.
  2. پس از تکمیل اطلاعات شخصی مشخصات آدرس دقیق پستی خود را با ذکر شهر و کد پستی وارد نمایید.
  3. سپس رمز عبوری برای خود تعیین نمایید و آن را در محلی جهت اطلاع ثبت نمایید. قابل ذکر است که در صورت فراموشی رمز عبور میتوانید از طریق بخش ورود در حساب کاربری درخواست ارسال مجدد رمز به ایمیل خود نمایید.(دقت داشته باشید که برای پیگیری سفارش خود و تمامی خریدهای آینده و تکراری نیاز به رمز عبور ثبت شده دارید و نیاز به ثبت نام مجدد اطلاعات نمی باشد).
  4. در صورت تمایل به دریافت آخرین اخبار و اطلاعات پیرامون کالاها و مقالات می توانید عضویت در خبرنامه را جواب «بله» تیک نمایید.
  5. در پایان بخش جدول قیمتها را خوانده ام و قبول دارم را تیک و تایید نمایید. 

 از این پس با آدرس ایمیل و رمز خود میتوانید وارد سایت شده و خرید خود را براحتی انجام دهید.

 

نکته:

بازدیدکنندگان و خریداران گرامی که قبلا در بخش حساب کاربری من ثبت نام نموده اند، نیاز به ثبت مجدد ندارند و برای ورود به سایت، خرید و سفارش کالا از بخش «حساب کاربری من» بر روی «ورود» کلیک کرده و از طریق آدرس ایمیل و رمز خود مستقیما وارد بخش سفارشات میگردند.

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.