امروزه با گسترش تجارت الکترونیک و تاثیر آن بر حوزه کسب و کار باعث شده تا افراد برای سهولت و صرفه جویی در وقت و هزینه از این تکنولوژی استفاده کنند.فروشگاه لوازم خانگی سیتی کالا با در نظر گرفتن این امکان برای مشتریان خود در سراسر کشور سعی کرده تا ایمن ترین و کامل ترین خرید را ارائه دهد.منظور از ایمن ترین خرید این است که افراد حقیقی و حقوقی(شرکت ها و سازمان ها ) از نظر فروشگاه لوازم خانگی سیتی کالا باید با آدرس, کد ملی یا کد اقتصادی وشماره تماس های همراه و ثابت و آدرس ایمیل شناخته شوند. این اطلاعات از بروز خطا جلوگیری کرده و این امکان را به فروشگاه لوازم خانگی سیتی کالا می دهد که برای هماهنگی های ارسال و پشتیبانی محصول و همچنین در مواقع ضروری و اطلاع رسانی ها با مشتری در ارتباط باشد.

فروشگاه لوازم خانگی سیتی کالا برای اطلاع رسانی محصولات مورد نیاز مشتریان از آدرس ایمیل معتبر استفاده می کند. این اطلاع رسانی تقاضای بسیاری از مشتریان بوده است اما در صورت عدم تمایل کاربران این اطلاع رسانی قابلیت لغو دارد. همچنین هرگونه اطلاع رسانی با شماره پیامک های 09100628115 و آدرس ایمیل info@citikala.com انجام میشود و آدرس های دیگر و همچنین شماره پیامک های دیگر از نظر فروشگاه لوازم خانگی سیتی کالا سوء استفاده محسوب شده و از نظر قانونی قابل پیگیری است.

تمامی اطلاعات کاربران در بانک اطلاعاتی فروشگاه لوازم خانگی سیتی کالا ذخیره می شود. این اطلاعات کاملا محرمانه میباشد و افراد و سازمان های غیر مجاز امکان دسترسی به آن را ندارند. زیرا امنیت اطلاعات کاربران و اعتماد آن ها به این مجموعه برای فروشگاه لوازم خانگی سیتی کالا بسیار حائز اهمیت است. کاربران نیز باید در حفظ و نگهداری کلمه عبور و رمزهای امنیتی شان کوشا بوده و به هیچ عنوان این اطلاعات را در اختیار اشخاص دیگری قرار ندهند. فروشگاه لوازم خانگی سیتی کالا موظف است این اطلاعات را در مواقع ضروری و با حکم قانونی به مراجع ذی صلاح تحویل نماید.

در صورت ایجا هرگونه سوال یا مشکل می توانید با اطلاعات تماس زیر در ارتباط باشید:

تلفن تماس : 5 55083613 - 021

آدرس فروشگاه لوازم خانگی سیتی کالا: میدان شوش خیابان صابونیان مجتمع تجاری میلاد طبقه 2 شماره 405 (فروش حضوری نداریم)  کد پستی :1187817398

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.