فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم خانگی و آشپزخانه سیتی کالا با پشتوانه سالها تجربه تجاری، علمی و نیروهای متخصص در این زمینه از سال 1388 به صورت یک گروه بازرگانی با هدف تامین خواسته های هموطنان عزیز و تامین رفاه و آسایش آنها بصورت یک تیم مشورتی فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به اینکه موسسین و ایده پردازان مجموعه همگی از نیروهای زبده در حیطه لوازم خانگی و آشپزخانه میباشند لذا تمام تلاش خود را برای ارائه برترین محصولات از برندهای معتبر جهانی و بی نظیر بکار گرفته اند که مشتریان گرانقدر ما بدون دغدغه و با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند. هدف در فروشگاه اینترنتی سیتی کالا صداقت در گفتار، رفتار و ارائه تمامی کالاها با بهترین کیفیت و ضمانت های معتبر می باشد. کارشناسان و پرسنل سیتی کالا پیش از ارائه هرگونه محصول به هموطنان، ابتدا از اصالت کالا و شرکت تولید کننده و همچنین سرویس پس از فروش مطمئن و گارانتی آن محصول تحقیق و بررسی نموده و سپس آن را در سیستم فروش قرار می دهند. 
هدف ما جستجو، بررسی و خرید آنلاین کالا توسط خریداران می باشد و کارشناسان ما خود را در همه شرایط موظف به ارائه توضیحات فنی و شناسنامه محصول می دانند.
سیتی کالا فقط بعنوان یک فروشگاه اینترنتی و عرضه کننده کالا و با هدف سود صرف، فعالیت نمی نماید و خود را بعنوان یک راهنما و ارائه دهنده مطالب مفید و مشاور شما در زمینه لوازم خانگی و آشپزخانه می داند. ما با تهیه مقالات و دانستنی های مفید در این زمینه در جهت ارتقاء سطح علمی و تخصصی جامعه تلاش می نماییم و مردم و خریداران خود را بعنوان سرمایه و پشتوانه مجموعه در نظر می گیریم. در سیتی کالا همیشه حق با مشتری و خریدار است و با راهنمایی های شماست که این مجموعه پویا و رو به رشد خواهد بود. ما در مجموعه ها و شبکه های اجتماعی فعالیت تخصصی در زمینه لوازم خانگی و آشپزخانه داشته و امید داریم که جامعه ما در این زمینه از تجربیات مجموعه ما و دیگر مجموعه ها استفاده لازم را ببرد.
به امید روزهای خوب و شاد برای همه هموطنان ایران سربلند.
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.