فروشگاه لوازم خانگی و آشپزخانه سیتی کالا در راستای آسودگی خاطر شما مشتریان محترم تلاش های فراوانی را داشته است که یکی از آن موارد خدمات پس از فروش است که در صورت مشاهده نقص و اشکال در کالای خریداری شده، قبل از تحویل محصول می توانید آن کالا را توسط تحویل دهنده به شرکت برگردانید.

در ادامه به بررسی دقیق این امر می پردازیم تا هیچگونه شبهه ای برای شما مشتریان محترم باقی نماند.

در ابتدا باید گفت که هنگام تحویل کالا ، کالای مورد نظر توسط پیک فروشگاه سیتی کالا باز شده تا از صحت فیزیکی کالا مطمئن شوید که در غیر اینصورت اگر کالای مورد نظر شما با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد و یا از نظر فیزیکی اشکالاتی را دارا باشد ، در همان لحظه کالا بازگردانده می شود.

نکته: کالاهایی که نیاز به نصب دارند مانند تلویزیون، یخچال، ماشین ظرفشویی و غیره باید توسط نصاب انجام شود و تنها در این صورت است که کالای مورد نظر شما مشمول گارانتی و خدمات پس ازفروش می شود.

7 روز ضمانت بازگشت کالا: 

اگر کالایی را که خریداری کرده اید در آن متوجه مشکل فنی ای شدید میتوانید تا هفت روز پس از هماهنگی با کارشناسان فروشگاه سیتی کالا آن محصول را همراه با کارتن و بسته بندی آن بازگردانید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر به هر شکلی بسته بندی کالا دچار مشکل باشد فروشگاه سیتی کالا از پذیرفتن کالا معذور است. 

این امر شامل مواردی مانند خط و خش، شکستگی و استفاده های اشتباه و نادرست از کالای خریداری شده نمی شود. فروشگاه سیتی کالا تضمینی برای برگشت کالا در صورت استفاده نادرست مشتری از کالا ندارد

اگر مشخصات دقیق کالا با مشخصات ذکر شده در سایت فروشگاه سیتی کالا مغایرت داشته باشد تا 24 ساعت می توانید اطلاع دهید و کالا را برگردانید تا محصول مورد تعویض گردد. در صورتی که بسته بندی محصول سالم باشد.

همچنین اگر در هنگام حمل نقل دچار شکستگی، شده باشد با اطلاع به سیتی کالا میتوانید آن را پس از 24 ساعت برگردانید تا تعویض گردد.

همچنین اگر کالای خریداری شده با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد نیز مشمول بازگشت کالا پس از 24 ساعت می باشد که در اینصورت نباید کالای مورد نظر از بسته بندی باز شود.

اگر سفارش داده شده پس از زمان مشخص شده برای شما ارسال نشده باشد با پشتیبانی سیتی کالا تماس حاصل فرمایید و متذکر شوید، برای این کار داشتن شماره ی پیگیری از جانب مشتریان گرامی الزامی است.

همانطور که گفته شد در همه ی موارد در بخش بازگرداندن کالا، اطلاع رسانی به سایت سیتی کالا مستلزم است که این امر را با شماره ی تماس 02155083614 و آدرس ایمیل info@citikala.com امکان پذیر می باشد.

پس از اطلاع رسانی نوبت به نحوه ی ارسال کالا است که در این مورد حفظ بسته بندی صحیح کالا و نوع مشکل آن در پشت فاکتور نوشته شود تا به طور دقیق بررسی شود.

هزینه رفت و برگشت جهت استرداد کالا نیز به عهده مشتری می باشد.

نکته دیگر اینکه به هیچ عنوان برای استرداد کالا خود حضوری اقدام نفرمائید. قبل از استرداد کالا با فروشگاه تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. 

نکته ی آخر اینکه بسته بندی کالای برگشتی باید به همان شکل اولیه و بدون هیچگونه نقصی از قبیل نوشتن بر روی آن و یا تغییر حالت بسته بندی و پاره شدن بوده و همینطور کالای خریداری شده بهیچ وجه استفاده نگردیده باشد.

 

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.